Netimowe inspiracje #2

Blog page
W tym miesiącu wybraliśmy dla Was 4 inspiracje, które najbardziej zapadły nam w pamięć, choć było ich jak zawsze sporo. Jeśli ostatnio też trafiłeś na coś ciekawego – podziel się z innymi w komentarzu 😉

Blogi o marketingu internetowym

Jeśli interesuje Cię tematyka marketingu w wyszukiwarkach, mediach społecznościowych, content marketing  i podobne teamy, to koniecznie sprawdź subiektywną listę blogów stworzoną przez Szymona Słowika. Takie blogi są źródłem branżowych nowinek i stanowią świetne uzupełnienie wiedzy z różnych dziedzin marketingu internetowego. Cieszymy się, że na liście Szymona nie zabrakło naszego bloga. We wpisie  http://takaoto.pro/blogi-marketing-internetowy-seo/ na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Korpobełkot

Marzysz o karierze managera w korpo? Chcesz zabłysnąć  przed zarządem, ale jesteś jeszcze na etapie świeżaka? Koniecznie sprawdź  stronę http://www.korpogadka.pl/, czyli generator standardowych rozmów i zdań motywacyjnych używanych w korporacji. Wygeneruj bełkot i osiągnij korposukces!

Interaktywna gra od Casio

Frma Casio obchodziła w listopadzie swoje 45 lecie wypuszczenia pierwszego zegarka na rynek. Z tego powodu firma przygotowała kilka niespodzianek. Jedną z nich jest interaktywna gra – opowieść o zombie, którą uruchamia się w przeglądarce. Poza aktorami i zombi główną rolę odgrywają oczywiście zegarki, które odliczają 5 minut do przemiany. Aby  wejść w świat zombi i zagrać w tą grę wystarczy  odwiedzić stronę http://www.fiveminutes.gs/.

Wirtualna projekcja Vincenta Morisseta

Wejdź na stronę http://www.justareflektor.com/ na komputerze wyposażonym w kamerkę, a potem sięgnij po telefon lub tablet. Podążaj za instrukcjami, podglądaj przez chwilę świat i posłuchaj singla Reflektor, zespołu Arcade Fire, który nagrywany był przy udziale Jamesa Murphy’ego.

Czekamy na Twoje inspiracje. Do napisania!

Paweł Sądaj

Szef wszystkich szefów. Na jego głowie leży zarządzanie "kreatywnym zamieszaniem" jakim jest Netim. Optymalizacja czasu pracy i nadanie priorytetów zadaniom to główna idea przyświecająca Pawłowi. Z zamiłowania piłkarz.