Porady Dekoracyjne
Podczas tworzenia serwisu o wystroju wnętrz skupiliśmy się na funkcjonalności strony, łatwej nawigacji oraz ciekawej prezentacji grafik na stronie.
Ogrodowy.info
Portal jest bardzo mocno związany z tematyką ogrodową dzięki wykorzystaniu tła. Duży dynamiczny slider przykuwa uwagę, a rozbudowane menu ułatwia
ABCfinansów
Portal o oszczędzaniu, finansach i biznesie. Utrzymany w jasnej tonacji z dodatkiem niebieskiego koloru idealnie wpasowuje się w tematykę branży.
Solutions Media
Dla agencji interaktywnej stworzyliśmy stronę, która jest świeża i dynamiczna. Kolorowy slider przykuwa uwagę i w atrakcyjny sposób prezentuje ofertę.
Wigo
Wigo to hurtowania mleka i produktów nabiałowych. Na stworzonej przez nas stronie dominuje kolor biały, symbolizujący świeżość i jakość produktów.
Optymalizuj24
Blog związany z optymalizacją stron internetowych i zagadnieniami e-marketingowymi. Jasne kolory sprawiają, że strona ma nowoczesny charakter.
Optimalization.pl
Z wykorzystaniem struktury line up zbudowaliśmy kolorowy i świeży blog o zagadnieniach e-marketingowych.
Piwne kosmetyki
Strona utrzymana jest w ciemnej kolorystyce i komponuje się ze sprzedawanym produktem, czyli kosmetykami stworzonymi na bazie piwa.
BikePRO
Stworzyliśmy specjalistyczny portal o tematyce rowerowej z duża ilością grafik i sliderem, który ułatwia przejście do konkretnych podstron.
Arlita
Zaprojektowanie oraz wykonanie strony firmowej. Projekt wizualnie nawiązuje do naturalnych produktów poprzez świeżą kolorystykę wykorzystaną na stronie.
Like Myself
Stworzyliśmy rozbudowany portal o tematyce lifestyle. Strona ma unikalny, przyciągający uwagę design i Intuicyjne menu.
Kozak – Adamiak
W ramach projektu zaprojektowaliśmy dla klienta z branży wnętrzarskiej logo, wizytówki oraz responsywną stronę internetową.
Manzone
Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy portal lifestylowy dla mężczyzn. Poruszając się w zakresie ciemnych barw uzyskaliśmy męski portal z charakterem.
Power Gym
Wykonaliśmy stronę siłowni, która w prezentuje pełną ofertę zajęć. Ponadto został stworzony blog firmowy z artykułami dotyczącymi aktywności fizycznej.
Kancelaria Radcy Prawnego
Wykorzystaliśmy stonowaną kolorystykę, która ma odzwierciedlać powagę stanowiska oraz profesjonalne podejścia do Klienta.
Biuro Rachunkowe KR
Na stronie odzwierciedliliśmy biznesowy charakter usług oraz profesjonalizm Firmy. Strona jest utrzymana w jasnej nowoczesnej kolorystyce.
Jacek Sołtysiak
Jaceksoltysiak.pl to indywidualna strona doradcy i agenta ubezpieczeniowego. Prosta, responsywna, one-page.
Serwis AGD „MARA”
Nowoczesna strona firmowa profesjonalnego serwisu AGD działającego we Wrocławiu, Trzebnicy, Oleśnicy i okolicach.
Centrum Aranżacji
Rozbudowany portal na temat aranżacji i remontu wnętrz utrzymany w jasnej kolorowej tonacji.
Zdrowy Link
Portal o wszystkim co naturalne. Zdrowie, uroda, dieta i aktywność fizyczna to tylko kilka kategorii tego ciekawego portalu.
Cegły Klinkierowe Roben
Landing Page dla naszego klienta, firmy Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.. Na stronę tą kierowane są
Zielona Dolinka
Nowa odsłona strony domku na wynajem. Zaimplementowany został formularz i kalendarz rezerwacji.