Black Friday 2021 – subiektywny przegląd branżowych ofert

Blog page

Black Friday, Black Week, Cyber Monday – to tylko kilka okazji do kupienia taniej produktów i usług w ostatnich dniach listopada. Obniżki oferują dziś niemal wszystkie branże: od elektroniki, przez modę, kulturę, aż po edukację i usługi szkoleniowe. Nie inaczej jest w przypadku branży SEO. Oto nasz subiektywny przewodnik po najciekawszych ofertach dla marketerów, contentowców i specjalistów SEO.

Semstorm

Semstorm to znane i lubiane narzędzie do analizy widoczności stron www, planowania słów kluczowych, monitorowania konkurencji, a także pomoc dla copywriterów w postaci asystenta contentu. Na platformie zarejestrowanych jest już blisko 70 000 użytkowników. Usługę można wykupić w trzech pakietach (starter, premium, business), dostosowanych do potrzeb działu marketingu, a także skali i charakteru prowadzonych projektów.

W ofercie Black Friday wszystkie pakiety można kupić o 50% taniej.

Szczegóły: https://bit.ly/3cIQf5c
Kiedy? Od 26.11.2021.
Cena: od 248 zł, w zależności od wybranego pakietu.

Senuto

Senuto pozwala prowadzić analizę widoczności strony i analizę konkurencji, monitorować pozycje i generować raporty. Platformę można zintegrować z często wykorzystywanymi aplikacjami, w tym z Google Sheets, Google Data Studio, Google Analytics, czy Slackiem.

W ramach Black Friday dostęp do Senuto można kupić do 50% taniej, a także otrzymać vouchery na wybrane usługi. Oferta startuje 25.11, a jej szczegóły można sprawdzić na stronie: https://lp.senuto.com/bf (wymagane zapisanie się na listę mailingową).

Szczegóły: https://lp.senuto.com/bf
Kiedy? Od 26.11.2021.
Cena: od 49 zł, w zależności od wybranego pakietu.

Surfer SEO

Platforma wykorzystująca sztuczną inteligencję do optymalizacji strony pod kątem SEO i tworzenia contentu w odniesieniu do działań konkurencji. W Surferze znajdziesz edytor tekstów z opcją szybkiego tworzenia briefów dla copywriterów, generator schematów artykułów, a także narzędzia do audytu istniejących podstron. 

Pakiety usług Surfera (plany miesięczne lub roczne) w ofercie Balck Friday można kupić nawet  o 30% taniej.

Szczegóły: https://surferseo.com/black-friday/
Kiedy? Od 26.11.2021.
Cena: w zależności od wybranego pakietu.

Kurs SEO od Fox Strategy

Black Friday to nie tylko okazja do zakupu narzędzi po niższych cenach. Akademia Fox Strategy w ostatnim tygodniu listopada oferują kurs SEO (20 godzin), kurs Google Ads (40 godzin) oraz szkolenie łączone z obu tych dziedzin (prawie 60 godzin) o 50% taniej. Osoby, które wykupią pakiet szkoleniowy, otrzymują również dostęp do materiałów wideo przez rok od zakupu.

Szczegóły: https://blackfriday.foxstrategy.pl/
Kiedy? Od 22.11.2021 do 26.11.2021.
Cena: od 245,50 zł, w zależności od wybranego pakietu.

Kurs Google Analytics i Google Ads od Karola Dziedzica

Karola Dziedzica nie trzeba przedstawiać żadnemu marketerowi. W ramach Black Friday kursy Google Analytics, i Google Ads (po 6 modułów każdy) są dostępne o 50% taniej. Zakup obejmuje dostęp do kursu online, dostęp do materiałów przez 12 miesięcy oraz pakiet rocznego wsparcia, a w nim dostęp do zamkniętej grupy na Slacku, cotygodniowego newslettera oraz możliwość uczestnictwa w cyklicznych webinarach. 

Szczegóły: https://kursy.karoldziedzic.pl/
Kiedy? Do 29 listopada.
Cena: od 666 zł, w zależności od pakietu.

Kursy od Artura Jabłońskiego

Obniżkę z okazji Black Week przygotował w tym roku (po raz pierwszy!) także Artur Jabłoński. Z 50% rabatem kupisz tutaj 3 pakiety kursów online, każdy dla innego zadnienia marketingu internetowego: reklamy w wybranych kanałach social media (Facebook, LinkedIn i Instagram) oraz lekcję skutecznego copywritingu. Kursy przygotowane są z naciskiem na ćwiczenia praktyczne, przy ograniczeniu teorii do minimum.

Szczegóły: https://blackfriday2021.arturjablonski.com/
Kiedy? Do 26.11.2021.
Cena: od 559,50 zł, w zależności od wybranego pakietu.

Zbiórka charytatywna dla zwierzaków

To nie do końca akcja związana z Black Friday, ale na pewno warta uwzględnienia w naszym zestawieniu. We wtorek 23 listopada ruszyła świąteczna zbiórka na rzecz Fundacji S.O.S dla zwierząt w Chorzowie. Coroczna inicjatywa kierowana przez Mateusza Delę potrwa do 17 grudnia. Organizatorzy zachęcają do przekazywania suchej karmy dla psów i kotów, musli dla koni, koców, ręczników i środków czystości. Jeśli jesteś spoza Śląska, a chciałbyś lub chciałabyś dołączyć do akcji, prezenty dla zwierzaków możesz przesłać lub zamówić na wskazany przez organizatorów adres. 

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/3124158994479937/?ref=newsfeed
Kiedy? Od 23.11.2021 do 17.12.2021. 

Zespół Netim

Naszą redakcję tworzą eksperci marketingu internetowego: specjaliści SEO, SEM/PPC, social media i copywriterzy. Chętnie dzielimy się wiedzą – jeśli masz do nas pytania, zostaw je w komentarzu. Z przyjemnością na nie odpowiemy 🙂