Firma Netim istnieje od 2011 roku. Na bazie doświadczeń zdobytych w pracy jako freelancerzy, postanowiliśmy założyć firmę, aby móc budować markę, która dla nas obecnie jest bardzo ważna.
Stale poszukujemy najlepszych dla naszych Klientów możliwości, rozwiązań, które pozwolą jeszcze bardziej zwiększyć efektywność działań e-marketingowych.

Firmę tworzą doświadczeni pracownicy. Dzięki naszym umiejętnościom jesteśmy w stanie wypromować Twoją markę w Internecie i pozytywnie wpłynąć na rozwój Twojego biznesu.
Staramy się ciągle rozwijać nasze kompetencje, poprzez szkolenia, udział w targach branżowych, czy też podnosząc nasze umiejętności budowania relacji z naszymi Klientami.

Historia naszej firmy

Początki firmy Netim sięgają roku 2011.
 • 2016Nowe biuro, nowi specjaliści
  Przenieśliśmy się do nowego biura - ten sam adres, ta sama lokalizacja, jednak biuro o wiele większe, jaśniejsze i przyjaźniejsze dla pracowników i Naszych klientów.
 • 2015Współpraca z agencjami interaktywnymi
  Dzięki nawiązaniu nowej współpracy z agencjami interaktywnymi mieliśmy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach.
 • 2014Nowi pracownicy
  Do naszej firmy dołączyło 3 nowych pracowników - Marysia, Kamila i Paulina. Dzięki zwiększeniu zatrudnienia możemy jeszcze efektywniej realizować zlecenia od naszych Klientów.
 • 2013Udział w konferencjach branżowych
  Bierzemy udział w licznych konferencjach i szkoleniach (m.in organizowanych przez Google) branżowych. Pozwala nam to nie tylko poszerzyć zakres naszej wiedzy ale także poznaliśmy mnóstwo ciekawych ludzi.
 • 2012Dynamiczny rozwój
  Dynamiczny rozwój firmy, poszerzenie zakresu usług o SEM, rozwój usług copywritingu i rozpoczęcie prac nad naszymi innymi markami.
 • 2012Pierwsze sukcesy
  Odnosimy pierwsze sukcesy, które przekładają się wprost nie tylko na wzrost przychodów, ale także i zwiększamy zatrudnienie.
 • 2011Start firmy
  Na podstawie lat praktyki i zdobytych doświadczeń postanawiamy założyć agencję interakwyną o nazwie Netim.