Agencja Marketingowa - Poznaj nas!

Paweł Sądaj

Paweł Sądaj
CEO

Założyciel firmy Netim, pasjonujący się zagadnieniami Marketingu Internetowego już od przeszło 10 lat. Stara się pogodzić kwestie pracy nad projektami i rozwojem firmy, jednocześnie zarządzając zespołem.

W wolnych chwilach poświęca się rodzinie, maksymalnie wykorzystując wolny czas. Spędza go również aktywnie, gdyż sport zawsze odgrywał dużą rolę w jego życiu. Z dużym zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne.

Katarzyna Wolak

Katarzyna Wolak
PR & Office Manager

Odpowiedzialna za wizerunek firmy, działania marketingowe, social media i firmowe eventy.

Dba o To by wszystkim w Netimie pracowało się lepiej, a firma sukcesywnie się rozwijała. Wolne chwile najchętniej spędza aktywnie, a urlopy wykorzystuje na podróże.

Martyna Tomicka

Martyna Tomicka
Specjalista SEO

Swoją przygodę z SEO rozpoczęła od stażu w Netimie. Zagłębianie tajników pozycjonowania zaczynała od niewielkich projektów.

Obecnie jako Specjalista SEO odpowiedzialna jest za kompleksowe działania optymalizacyjne. Wolne chwile wykorzystuje na aktywną działalność w kołach studenckich, gdzie rozwija swoje umiejętności programistyczne.

Alicja Trela

Alicja Trela
Młodszy Specjalista SEO

Rozwija swoje skrzydła w SEO od niedawna. Oprócz pozycjonowania zajmuje się w Netimie także copywritingiem. Stale się uczy i poznaje tajniki optymalizacji. Wolny czas spędza na czytaniu, śpiewaniu i górskich wędrówkachDariusz Mrozek

Dariusz Mrozek
SEO Copywriter

Przygodę z marketingiem i SEO zaczął od stażu w Netimie. Obecnie jako SEO copywriter odpowiedzialny jest za tworzenie jakościowych treści na strony klientów i pilnowaniu tego, aby content w Netimie odznaczał się najwyższą unikalnością.

Wolny czas poświęca na poszerzanie wiedzy z zakresu SEO i tworzenia stron internetowych, a także na wycieczki rowerowe oraz śledzenie meczów piłkarskich, którymi żyje na co dzień.

Patryk Pietrzak

Patryk Pietrzak
Specjalista SEO

W Internecie od zawsze. Po drodze mu w szczególności z SEO technicznym. W Netimie dba o stałe zwiększanie widoczności organicznej swoich klientów, najlepiej w oparciu o twarde dane. Miłośnik Wordpressa bez wtyczek i kawy bez mleka. Uważa, że wszystko da się zrobić lepiej.

W wolnych chwilach czyta książki, rozwija umiejętności w zakresie SEO oraz odkrywa nowe gatunki muzyczne.

Szymon Dominik

Może to właśnie Ty?
Nowy Pracownik

Jeśli jest zainteresowany to koniecznie zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy.Historia Netimu

 • 2018Rekrutacje, nowe biuro we Wrocławiu
  Pierwszy cel na 2018 rok zrealizowaliśmy dość szybko - przenieśliśmy się do nowego, większego biura, aby zapewnić jeszcze większy komfort pracy stale powiększającemu się zespołowi. Stale także prowadzone są rekrutacje na stanowiska specjalistów w firmie, co pozwoli sprostać coraz to większym wyzwaniom w pracy z Projektami.
 • 2017Rozwój, nowe struktury
  Wraz z rozwojem firmy mieliśmy możliwość stworzenia nowych stanowisk i struktur, których do tej pory nie było w firmie. Powstało stanowisko Account Managera, Office & PR Managera. Pomogło to w lepszym podziale zadań osiągnięciu celów jakie były założone na 2017 rok.
 • 2016Nowe biuro, nowi specjaliści
  Przenieśliśmy się do nowego biura - ten sam adres, ta sama lokalizacja, jednak biuro o wiele większe, jaśniejsze i przyjaźniejsze dla pracowników i Naszych klientów.
 • 2015Współpraca z agencjami interaktywnymi
  Dzięki nawiązaniu nowej współpracy z agencjami interaktywnymi mieliśmy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach.
 • 2014Nowi pracownicy
  Do naszej firmy dołączyło 3 nowych pracowników - Marysia, Kamila i Paulina. Dzięki zwiększeniu zatrudnienia możemy jeszcze efektywniej realizować zlecenia od naszych Klientów.
 • 2013Udział w konferencjach branżowych
  Bierzemy udział w licznych konferencjach i szkoleniach (m.in organizowanych przez Google) branżowych. Pozwala nam to nie tylko poszerzyć zakres naszej wiedzy ale także poznaliśmy mnóstwo ciekawych ludzi.
 • 2012Dynamiczny rozwój
  Dynamiczny rozwój firmy, poszerzenie zakresu usług o SEM, rozwój usług copywritingu i rozpoczęcie prac nad naszymi innymi markami.
 • 2012Pierwsze sukcesy
  Odnosimy pierwsze sukcesy, które przekładają się wprost nie tylko na wzrost przychodów, ale także i zwiększamy zatrudnienie.
 • 2011Start firmy
  Na podstawie lat praktyki i zdobytych doświadczeń postanawiamy założyć agencję interakwyną o nazwie Netim.