O nas Netim istnieje od 2011 roku. Na bazie doświadczeń zdobytych w pracy jako freelancerzy, postanowiliśmy założyć firmę, aby móc budować markę, która dla nas obecnie jest bardzo ważna. Stale poszukujemy najlepszych dla naszych Klientów możliwości, rozwiązań, które pozwolą jeszcze bardziej zwiększyć efektywność działań e-marketingowych. Firmę tworzą doświadczeni pracownicy. Dzięki naszym umiejętnościom jesteśmy w stanie wypromować Twoją markę w Internecie i pozytywnie wpłynąć na rozwój Twojego biznesu.

Staramy się ciągle rozwijać nasze kompetencje, poprzez szkolenia, udział w targach branżowych, czy też podnosząc nasze umiejętności budowania relacji z naszymi Klientami.

Agencja Marketingowa - Poznaj nas!

Paweł Sądaj

Paweł Sądaj
CEO

Założyciel firmy Netim, pasjonujący się zagadnieniami Marketingu Internetowego już od przeszło 10 lat. Stara się pogodzić kwestie pracy nad projektami i rozwojem firmy, jednocześnie zarządzając zespołem.

W wolnych chwilach poświęca się rodzinie, maksymalnie wykorzystując wolny czas. Spędza go również aktywnie, gdyż sport zawsze odgrywał dużą rolę w jego życiu. Z dużym zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne.

Katarzyna Wolak

Katarzyna Wolak
PR & Office Manager

Odpowiedzialna za wizerunek firmy, działania marketingowe, social media i firmowe eventy.

Dba o To by wszystkim w Netimie pracowało się lepiej, a firma sukcesywnie się rozwijała. Wolne chwile najchętniej spędza aktywnie, a urlopy wykorzystuje na podróże.

Martyna Tomicka

Martyna Tomicka
Specjalista SEO

Swoją przygodę z SEO rozpoczęła od stażu w Netimie. Zagłębianie tajników pozycjonowania zaczynała od niewielkich projektów.

Obecnie jako Specjalista SEO odpowiedzialna jest za kompleksowe działania optymalizacyjne. Wolne chwile wykorzystuje na aktywną działalność w kołach studenckich, gdzie rozwija swoje umiejętności programistyczne.

Alicja Trela

Alicja Trela
Młodszy Specjalista SEO

Rozwija swoje skrzydła w SEO od niedawna. Oprócz pozycjonowania zajmuje się w Netimie także copywritingiem. Stale się uczy i poznaje tajniki optymalizacji. Wolny czas spędza na czytaniu, śpiewaniu i górskich wędrówkachDariusz Mrozek

Dariusz Mrozek
SEO Copywriter

Przygodę z marketingiem i SEO zaczął od stażu w Netimie. Obecnie jako SEO copywriter odpowiedzialny jest za tworzenie jakościowych treści na strony klientów i pilnowaniu tego, aby content w Netimie odznaczał się najwyższą unikalnością.

Wolny czas poświęca na poszerzanie wiedzy z zakresu SEO i tworzenia stron internetowych, a także na wycieczki rowerowe oraz śledzenie meczów piłkarskich, którymi żyje na co dzień.

Patryk Pietrzak

Patryk Pietrzak
Specjalista SEO

W Internecie od zawsze. Po drodze mu w szczególności z SEO technicznym. W Netimie dba o stałe zwiększanie widoczności organicznej swoich klientów, najlepiej w oparciu o twarde dane. Miłośnik Wordpressa bez wtyczek i kawy bez mleka. Uważa, że wszystko da się zrobić lepiej.

W wolnych chwilach czyta książki, rozwija umiejętności w zakresie SEO oraz odkrywa nowe gatunki muzyczne.

Szymon Dominik

Może to właśnie Ty?
Nowy Pracownik

Jeśli jest zainteresowany to koniecznie zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy.Historia Netimu

 • 2018Rekrutacje, nowe biuro we Wrocławiu
  Pierwszy cel na 2018 rok zrealizowaliśmy dość szybko - przenieśliśmy się do nowego, większego biura, aby zapewnić jeszcze większy komfort pracy stale powiększającemu się zespołowi. Stale także prowadzone są rekrutacje na stanowiska specjalistów w firmie, co pozwoli sprostać coraz to większym wyzwaniom w pracy z Projektami.
 • 2017Rozwój, nowe struktury
  Wraz z rozwojem firmy mieliśmy możliwość stworzenia nowych stanowisk i struktur, których do tej pory nie było w firmie. Powstało stanowisko Account Managera, Office & PR Managera. Pomogło to w lepszym podziale zadań osiągnięciu celów jakie były założone na 2017 rok.
 • 2016Nowe biuro, nowi specjaliści
  Przenieśliśmy się do nowego biura - ten sam adres, ta sama lokalizacja, jednak biuro o wiele większe, jaśniejsze i przyjaźniejsze dla pracowników i Naszych klientów.
 • 2015Współpraca z agencjami interaktywnymi
  Dzięki nawiązaniu nowej współpracy z agencjami interaktywnymi mieliśmy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach.
 • 2014Nowi pracownicy
  Do naszej firmy dołączyło 3 nowych pracowników - Marysia, Kamila i Paulina. Dzięki zwiększeniu zatrudnienia możemy jeszcze efektywniej realizować zlecenia od naszych Klientów.
 • 2013Udział w konferencjach branżowych
  Bierzemy udział w licznych konferencjach i szkoleniach (m.in organizowanych przez Google) branżowych. Pozwala nam to nie tylko poszerzyć zakres naszej wiedzy ale także poznaliśmy mnóstwo ciekawych ludzi.
 • 2012Dynamiczny rozwój
  Dynamiczny rozwój firmy, poszerzenie zakresu usług o SEM, rozwój usług copywritingu i rozpoczęcie prac nad naszymi innymi markami.
 • 2012Pierwsze sukcesy
  Odnosimy pierwsze sukcesy, które przekładają się wprost nie tylko na wzrost przychodów, ale także i zwiększamy zatrudnienie.
 • 2011Start firmy
  Na podstawie lat praktyki i zdobytych doświadczeń postanawiamy założyć agencję interakwyną o nazwie Netim.