Agencja Marketingowa - Poznaj nas!

Paweł Sądaj

Paweł Sądaj
CEO

Założyciel firmy Netim, pasjonujący się zagadnieniami Marketingu Internetowego już od przeszło 10 lat. Stara się pogodzić kwestie pracy nad projektami i rozwojem firmy, jednocześnie zarządzając zespołem.

W wolnych chwilach poświęca się rodzinie, maksymalnie wykorzystując wolny czas. Spędza go również aktywnie, gdyż sport zawsze odgrywał dużą rolę w jego życiu. Z dużym zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne.

Bartosz Ogrodnik

Bartosz Ogrodnik
Specjalista SEO

Zwolennik dobrych praktyk i świadomych działań podpartych dokładną i szczegółową analizą. Uwielbia przeprowadzać testy, poszukując świętego Graala. Freelancer związany z branżą SEO od kilku lat. Uważa, że każdy cel można sumiennie wypracować w swoim czasie.

Daniel Bożek

Daniel Bożek
Młodszy Specjalista PPC

Z Netimem związany od września 2021. W kampaniach czeka, aż będzie mógł przejść na wyższy optymalizator niekoniecznie zawsze zgodnie z wizją przełożonego.

Pierwszą czynnością jaką robi po przyjściu do pracy to sprawdzenie aktualnych ROAS-ów dla klientów oraz wygenerowanych leadów. W wolnym czasie bada głębokie odmęty Analytics i uczy się Google Tag Managera.

Alicja Trela

Alicja Trela
Specjalistka SEO

Specjalistka SEO z dwuletnim stażem. Swoją przygodę z marketingiem internetowym zaczynała od tworzenia i optymalizacji treści. Uwielbia się ciągle rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Wolny czas spędza na nauce angielskiego, oglądaniu The Office i górskich wędrówkach.Krzysztof Gachowski

Krzysztof Gachowski
SEO Copywriter

W Netim odpowiada za treści – dba o ich jakość, unikalność i wartość merytoryczną. Z contentem formalnie związany od 6 lat, w praktyce niemal od zawsze.

Lubi słowa w każdej postaci, w wolnym czasie podróżnik-amator i czytelnik dobrej literatury.

Patryk Pietrzak

Patryk Pietrzak
Specjalista SEO

W Internecie od zawsze. Po drodze mu w szczególności z SEO technicznym. W Netimie dba o stałe zwiększanie widoczności organicznej swoich klientów, najlepiej w oparciu o twarde dane. Miłośnik Wordpressa bez wtyczek i kawy bez mleka. Uważa, że wszystko da się zrobić lepiej.

W wolnych chwilach czyta książki, rozwija umiejętności w zakresie SEO oraz odkrywa nowe gatunki muzyczne.

Szymon Dominik

Może to właśnie Ty?
Nowy Pracownik

Jeśli jest zainteresowany to koniecznie zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy.Historia Netimu

 • 202110 lat Netim!
  We wrześniu 2021 roku obchodziliśmy dziesięciolecie powstania Netim. Był to czas świętowania, podsumowań i tworzenia planów na kolejne 10 lat. Aby uczcić tak ważną okazję, wybraliśmy się całym zespołem na kilkudniową wyprawę w góry. Staraliśmy się spędzić ten czas aktywnie, wędrując po karkonoskich szlakach.
 • 2020Rozwój i jeszcze raz rozwój
  W 2020 wybuch pandemii pokrzyżował wiele planów, jednak wyszliśmy z opresji obronną ręką. Oswoiliśmy się z pracą zdalną, wdrażając hybrydowy model pracy. Rozbudowaliśmy zespół i rozpoczęliśmy wiele nowych projektów z zakresu SEO, SEM i contentu, starając dostosować się do nowej rzeczywistości rynkowej.
 • 2019Wydanie e-booka branżowego
  Nie zwalniamy tempa i inwestujemy w nowe umiejętności. Rozbudowujemy wszystkie nasze działy, odwiedzamy najważniejsze wydarzenia branżowe, uczestniczymy w szkoleniach i nawiązujemy współpracę z nowymi partnerami. Intensywny rok zakończyliśmy wydaniem e-booka, który przygotowaliśmy wraz z krakowską agencją Deva Group. Jeśli chcesz poznać ponad 100 porad od ekspertów z branży SEO, zajrzyj tutaj: Pobierz e-booka
 • 2018Rekrutacje, nowe biuro we Wrocławiu
  Pierwszy cel na 2018 rok zrealizowaliśmy dość szybko - przenieśliśmy się do nowego, większego biura, aby zapewnić jeszcze większy komfort pracy stale powiększającemu się zespołowi. Stale także prowadzone są rekrutacje na stanowiska specjalistów w firmie, co pozwoli sprostać coraz to większym wyzwaniom w pracy z Projektami.
 • 2017Rozwój, nowe struktury
  Wraz z rozwojem firmy mieliśmy możliwość stworzenia nowych stanowisk i struktur, których do tej pory nie było w firmie. Powstało stanowisko Account Managera, Office & PR Managera. Pomogło to w lepszym podziale zadań osiągnięciu celów jakie były założone na 2017 rok.
 • 2016Nowe biuro, nowi specjaliści
  Przenieśliśmy się do nowego biura - ten sam adres, ta sama lokalizacja, jednak biuro o wiele większe, jaśniejsze i przyjaźniejsze dla pracowników i Naszych klientów.
 • 2015Współpraca z agencjami interaktywnymi
  Dzięki nawiązaniu nowej współpracy z agencjami interaktywnymi mieliśmy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach.
 • 2014Nowi pracownicy
  Do naszej firmy dołączyło 3 nowych pracowników - Marysia, Kamila i Paulina. Dzięki zwiększeniu zatrudnienia możemy jeszcze efektywniej realizować zlecenia od naszych Klientów.
 • 2013Udział w konferencjach branżowych
  Bierzemy udział w licznych konferencjach i szkoleniach (m.in organizowanych przez Google) branżowych. Pozwala nam to nie tylko poszerzyć zakres naszej wiedzy ale także poznaliśmy mnóstwo ciekawych ludzi.
 • 2012Dynamiczny rozwój
  Dynamiczny rozwój firmy, poszerzenie zakresu usług o SEM, rozwój usług copywritingu i rozpoczęcie prac nad naszymi innymi markami.
 • 2012Pierwsze sukcesy
  Odnosimy pierwsze sukcesy, które przekładają się wprost nie tylko na wzrost przychodów, ale także i zwiększamy zatrudnienie.
 • 2011Start firmy
  Na podstawie lat praktyki i zdobytych doświadczeń postanawiamy założyć agencję interakwyną o nazwie Netim.

Publikacje naszych ekspertów znajdziesz na: