Poznaj nas!

Paweł Sądaj

Paweł Sądaj
CEO

Założyciel firmy Netim, pasjonujący się zagadnieniami Marketingu Internetowego już od przeszło 10 lat. Stara się pogodzić kwestie pracy nad projektami i rozwojem firmy, jednocześnie zarządzając zespołem.

W wolnych chwilach poświęca się rodzinie, maksymalnie wykorzystując wolny czas. Spędza go również aktywnie, gdyż sport zawsze odgrywał dużą rolę w jego życiu. Z dużym zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne.

Katarzyna Jakubów-Tyka

Katarzyna Jakubów-Tyka
Kierownik Działu SEO

Odpowiada za pracę zespołu SEO i CM oraz wsparcie rozwoju i promocji firmy. Specjalizuje się w opracowywaniu i wsparciu merytorycznym realizacji strategii budowania popularności serwisów w wyszukiwarkach internetowych, pozycjonowaniu video i na rynki zagraniczne.

Czas wolny spędza na podróżach oraz tworzeniu biżuterii ze srebra i kamieni naturalnych.

Katarzyna Wolak

Katarzyna Wolak
PR & Office Manager

Odpowiedzialna za wizerunek firmy, działania marketingowe, social media i firmowe eventy.

Dba o To by wszystkim w Netimie pracowało się lepiej, a firma sukcesywnie się rozwijała. Wolne chwile najchętniej spędza aktywnie, a urlopy wykorzystuje na podróże.

Aleksandra Józwik

Aleksandra Józwik
Specjalista SEO

Pracę w marketingu internetowym rozpoczynała od copywritingu, e-mail marketingu oraz prowadzenia kanałów Social.

SEO zajmuje się od 2 lat. Skupia się przede wszystkim na technicznych aspektach pozycjonowania, UX i realizacji celów biznesowych klientów. Przykłada dużą uwagę do analizy danych i automatyzacji działań. Każdą wolną chwilę spędzą w górach.


Alicja Panasiuk

Alicja Panasiuk
Specjalista SEO

Doświadczenie w branży SEO zdobywała w największych wrocławskich agencjach. W Netim zajmuje się prowadzeniem wymagających projektów.

Świetnie rozumie potrzeby klientów i dba by każde działanie przyniosło optymalny skutek. Po pracy aktywnie spędza czas, jej pasją jest crossfit.

Aleksandra Józwik

Paulina Szałamacha
Młodszy specjalista SEO

Koncentruje się na kreatywnym tworzeniu treści, zgłębiając jednocześnie tajniki SEO.

Dba o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarki poprzez wartościowy content marketing i sukcesywną analizę danych. Jej największą pasją są podróże autostopem oraz długie wycieczki rowerowe.

Martyna Tomicka

Martyna Tomicka
Młodszy specjalista SEO

Swoją przygodę z SEO rozpoczęła od stażu w Netimie. Zagłębianie tajników pozycjonowania zaczynała od niewielkich projektów.

Obecnie jako Młodszy Specjalista SEO odpowiedzialna jest za kompleksowe działania optymalizacyjne. Wolne chwile wykorzystuje na aktywną działalność w kołach studenckich, gdzie rozwija swoje umiejętności programistyczne.

Może właśnie Ty?

Może to właśnie Ty?
Nowy pracownik

Jeśli jest zainteresowany to koniecznie zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy.Sprawdź co się u nas dzieje!


Historia Netimu

 • 2018Rekrutacje, nowe biuro
  Pierwszy cel na 2018 rok zrealizowaliśmy dość szybko - przenieśliśmy się do nowego, większego biura, aby zapewnić jeszcze większy komfort pracy stale powiększającemu się zespołowi. Stale także prowadzone są rekrutacje na stanowiska specjalistów w firmie, co pozwoli sprostać coraz to większym wyzwaniom w pracy z Projektami.
 • 2017Rozwój, nowe struktury
  Wraz z rozwojem firmy mieliśmy możliwość stworzenia nowych stanowisk i struktur, których do tej pory nie było w firmie. Powstało stanowisko Account Managera, Office & PR Managera. Pomogło to w lepszym podziale zadań osiągnięciu celów jakie były założone na 2017 rok.
 • 2016Nowe biuro, nowi specjaliści
  Przenieśliśmy się do nowego biura - ten sam adres, ta sama lokalizacja, jednak biuro o wiele większe, jaśniejsze i przyjaźniejsze dla pracowników i Naszych klientów.
 • 2015Współpraca z agencjami interaktywnymi
  Dzięki nawiązaniu nowej współpracy z agencjami interaktywnymi mieliśmy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach.
 • 2014Nowi pracownicy
  Do naszej firmy dołączyło 3 nowych pracowników - Marysia, Kamila i Paulina. Dzięki zwiększeniu zatrudnienia możemy jeszcze efektywniej realizować zlecenia od naszych Klientów.
 • 2013Udział w konferencjach branżowych
  Bierzemy udział w licznych konferencjach i szkoleniach (m.in organizowanych przez Google) branżowych. Pozwala nam to nie tylko poszerzyć zakres naszej wiedzy ale także poznaliśmy mnóstwo ciekawych ludzi.
 • 2012Dynamiczny rozwój
  Dynamiczny rozwój firmy, poszerzenie zakresu usług o SEM, rozwój usług copywritingu i rozpoczęcie prac nad naszymi innymi markami.
 • 2012Pierwsze sukcesy
  Odnosimy pierwsze sukcesy, które przekładają się wprost nie tylko na wzrost przychodów, ale także i zwiększamy zatrudnienie.
 • 2011Start firmy
  Na podstawie lat praktyki i zdobytych doświadczeń postanawiamy założyć agencję interakwyną o nazwie Netim.