Agencja Marketingowa - Poznaj nas!

Paweł Sądaj

Paweł Sądaj
CEO

Założyciel firmy Netim, pasjonujący się zagadnieniami Marketingu Internetowego już od przeszło 10 lat. Stara się pogodzić kwestie pracy nad projektami i rozwojem firmy, jednocześnie zarządzając zespołem.

W wolnych chwilach poświęca się rodzinie, maksymalnie wykorzystując wolny czas. Spędza go również aktywnie, gdyż sport zawsze odgrywał dużą rolę w jego życiu. Z dużym zainteresowaniem śledzi nowinki technologiczne.

Krzysztof Gachowski

Krzysztof Gachowski
Content manager

W Netim odpowiada za treści – dba o ich jakość, unikalność i wartość merytoryczną. Z contentem formalnie związany od 7 lat, w praktyce niemal od zawsze.

Lubi słowa w każdej postaci, w wolnym czasie podróżnik-amator i czytelnik dobrej literatury.

Wojciech Tumiel

Wojciech Tumiel
Starszy specjalista SEO

Specjalista SEO, dla którego praca stała się pasją. Zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami, z zamiłowaniem do testowania nowych narzędzi. Ceni innowacyjność i nieustannie dąży do doskonalenia swoich umiejętności.

Poza biurem, jest zapalonym fanem sportu, ze szczególnym uwzględnieniem angielskiej Premier League.

Katarzyna Walat

Katarzyna Walat
Specjalistka SEO

Pragnąca rozwijać się wraz ze stale ewoluującą branżą digital marketingu. Nie wzbrania się przed żadnym rodzajem działań związanych z pozycjonowaniem - on-site i off-site - chce spróbować wszystkiego. Przepada za kuchnią wegańską, podróżami małymi i dużymi, oraz możliwością realizowania coraz to nowszych marzeń.Mikołaj Deras

Mikołaj Deras
Specjalista SEO

Specjalista SEO z głębokim zafascynowaniem do dynamicznie rozwijającego się digital-marketingu. Prowadzony pasją do technologii, stale poszukuje najnowszych trendów i innowacyjnych rozwiązań, które mogą poprawić widoczność i skuteczność witryn internetowych. Fascynacja sztuczną inteligencją jest inspiracją do eksplorowania nowych perspektyw optymalizacji stron w wyszukiwarce.

Kiedy nie zanurza się w analizie danych i strategiach SEO, relaksuje się grając na gitarze. SEO to jego codzienna symfonia, w której każdy dźwięk ma swoje miejsce.

Justyna Grzymska

Justyna Grzymska
Młodsza Specjalistka PPC

Swoją przygodę z marketingiem rozpoczęła od stażu, na którym przeszła przez wszystkie działy w firmie - od copywritingu, przez SEO aż po Adsy. To właśnie z tym ostatnim zdecydowała się związać na stałe, odkrywając pasję do skutecznego targetowania i optymalizacji reklam łącząc wiedzę ze wszystkich dziedzin.

Prywatnie fanka filmów z Tomem Hanksem, dumna właścicielka psa o imieniu Leo, pasjonatka chemii biologicznej i tropicielka promocji bankowych.

Ewelina Pawłowska

Ewelina Pawłowska
Junior Content Specialist

Perfekcjonistka w tekstach. W branży content marketingu obecna od 3 lat. Jak sama mówi, lubi swoją pracę za to, że może się popisać. Od copywritingu po social media marketing – zawsze ma ochotę podziałać kreatywnie, bo w takich obszarach czuje się najlepiej. Wolne chwile spędza na praktyce jogi i spotkaniach z przyjaciółmi.

Szymon Dominik

Może to właśnie Ty?
Nowy Pracownik

Jeśli jest zainteresowany to koniecznie zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy.Historia Netimu

 • 2023Wdrażamy innowacje
  Obecny rok mija nam pod znakiem wdrażania nowych narzędzi, szczególnie tych wykorzystujących sztuczną inteligencję. Optymalizujemy pracę we wszystkich naszych działach i wdrażamy innowacje. Nie mogło nas również zabraknąć na najważniejszych konferencjach, szkoleniach i wydarzeniach branży SEO, content i Google Ads. Pojawiliśmy się na SEO & Content Camp w Zakopanem, semKRK, SEORejs 2023 i wielu innych – relacje znajdziesz na naszym Facebooku, Instagramie i LinkedInie. W 2023 roku rozszerzyliśmy również ofertę social media.
 • 2022Zwiększamy zasięgi
  Nasze portfolio klientów powiększyło się o nowe fascynujące branże, a nasz zespół o nowych pracowników. To między innymi zasługa programu stażowego, dzięki któremu pozyskaliśmy prawdziwe talenty. Rok 2022 to też ważne zmiany organizacyjne, które pozwoliły nam jeszcze efektywniej osiągać wyznaczone cele z naszymi Klientami. Znaleźliśmy się też w rankingu Senuto: TOP 100 najlepiej widocznych witryn w kategorii „marketing” w polskim Google.
 • 202110 lat Netim!
  We wrześniu 2021 roku obchodziliśmy dziesięciolecie powstania Netim. Był to czas świętowania, podsumowań i tworzenia planów na kolejne 10 lat. Aby uczcić tak ważną okazję, wybraliśmy się całym zespołem na kilkudniową wyprawę w góry. Staraliśmy się spędzić ten czas aktywnie, wędrując po karkonoskich szlakach.
 • 2020Rozwój i jeszcze raz rozwój
  W 2020 wybuch pandemii pokrzyżował wiele planów, jednak wyszliśmy z opresji obronną ręką. Oswoiliśmy się z pracą zdalną, wdrażając hybrydowy model pracy. Rozbudowaliśmy zespół i rozpoczęliśmy wiele nowych projektów z zakresu SEO, SEM i contentu, starając dostosować się do nowej rzeczywistości rynkowej.
 • 2019Wydanie e-booka branżowego
  Nie zwalniamy tempa i inwestujemy w nowe umiejętności. Rozbudowujemy wszystkie nasze działy, odwiedzamy najważniejsze wydarzenia branżowe, uczestniczymy w szkoleniach i nawiązujemy współpracę z nowymi partnerami. Intensywny rok zakończyliśmy wydaniem e-booka, który przygotowaliśmy wraz z krakowską agencją Deva Group. Jeśli chcesz poznać ponad 100 porad od ekspertów z branży SEO, zajrzyj tutaj: Pobierz e-booka
 • 2018Rekrutacje, nowe biuro we Wrocławiu
  Pierwszy cel na 2018 rok zrealizowaliśmy dość szybko - przenieśliśmy się do nowego, większego biura, aby zapewnić jeszcze większy komfort pracy stale powiększającemu się zespołowi. Stale także prowadzone są rekrutacje na stanowiska specjalistów w firmie, co pozwoli sprostać coraz to większym wyzwaniom w pracy z Projektami.
 • 2017Rozwój, nowe struktury
  Wraz z rozwojem firmy mieliśmy możliwość stworzenia nowych stanowisk i struktur, których do tej pory nie było w firmie. Powstało stanowisko Account Managera, Office & PR Managera. Pomogło to w lepszym podziale zadań osiągnięciu celów jakie były założone na 2017 rok.
 • 2016Nowe biuro, nowi specjaliści
  Przenieśliśmy się do nowego biura - ten sam adres, ta sama lokalizacja, jednak biuro o wiele większe, jaśniejsze i przyjaźniejsze dla pracowników i Naszych klientów.
 • 2015Współpraca z agencjami interaktywnymi
  Dzięki nawiązaniu nowej współpracy z agencjami interaktywnymi mieliśmy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach.
 • 2014Nowi pracownicy
  Do naszej firmy dołączyło 3 nowych pracowników - Marysia, Kamila i Paulina. Dzięki zwiększeniu zatrudnienia możemy jeszcze efektywniej realizować zlecenia od naszych Klientów.
 • 2013Udział w konferencjach branżowych
  Bierzemy udział w licznych konferencjach i szkoleniach (m.in organizowanych przez Google) branżowych. Pozwala nam to nie tylko poszerzyć zakres naszej wiedzy ale także poznaliśmy mnóstwo ciekawych ludzi.
 • 2012Dynamiczny rozwój
  Dynamiczny rozwój firmy, poszerzenie zakresu usług o SEM, rozwój usług copywritingu i rozpoczęcie prac nad naszymi innymi markami.
 • 2012Pierwsze sukcesy
  Odnosimy pierwsze sukcesy, które przekładają się wprost nie tylko na wzrost przychodów, ale także i zwiększamy zatrudnienie.
 • 2011Start firmy
  Na podstawie lat praktyki i zdobytych doświadczeń postanawiamy założyć agencję interakwyną o nazwie Netim.