Black Friday 2023 – najciekawsze promocje dla branży digital marketingu

Blog page

Coroczne święto promocji zbliża się coraz większymi krokami. Już za kilka dni będziemy mieli szanse na zakup narzędzi i usług ułatwiających oraz usprawniających codzienną pracę w promocyjnych cenach. Na co podczas Black Friday 2023 powinni zwrócić uwagę wszyscy digital marketerzy? Oto lista naszych faworytów!

Senuto

Senuto jest jednym z najpopularniejszych narzędzi dla specjalistów SEO i nie tylko. Platforma umożliwia monitorowanie widoczności stron, analizowanie fraz kluczowych i wyników SERP oraz wiele więcej – użytkownicy mają dostęp również do Content Plannera oraz Content Writera, a także do rozwiązań wykorzystujących AI. 

W tym roku z okazji Black Friday Senuto przygotowało rabaty 30% oraz 50% na roczne pakiety, kurs SEO O WARTOŚCI 1000 zł w cenie oraz vouchery o wartości nawet 300 zł.

Szczegóły: https://lp.senuto.com/bf2023
Kiedy? od 20.11. do 24.11.2023
Cena: od 83 zł w zależności od wybranego pakietu.

Semstorm

Semstorm jest kolejnym narzędziem analitycznym, którego zadaniem jest ułatwienie pracy specjalistów SEO. Umożliwia ono monitorowanie działań z zakresu optymalizacji oraz pozycji w SERPach. Dodatkowo pozwala na research słów kluczowych oraz daje użytkownikom dostęp do Asystenta Contentu wyposażonego w AI.

Na tegoroczny Black Week SEMSTORM przygotowało promocję aż -50% na wszystkie pakiety – teraz 5+1 narzędzi (bonusowo dostęp do SEMSTORM Keywords)

Szczegóły: https://lp.semstorm.com/bf23-ogolny
Kiedy? od 20.11. do 4.12.2023
Cena: od 53 zł w zależności od wybranego pakietu.

WhitePress

Zachęcające oferty na Black Friday 2023 przygotowało także WhitePress. Na promocjach skorzystają przede wszystkim reklamodawcy – mogą spodziewać się aż 75% zniżki na publikacje, a to tylko początek korzyści! Jeśli doładujesz swoje konto w WhitePress na kwotę 1000zł/5000zł netto, to otrzymasz dodatkowe 100zł/500zł, a jeśli zdecydujesz się na zamówienie AI Media Plannera po raz pierwszy, to otrzymasz 150 zł w prezencie!

Szczegóły: https://www.whitepress.com/pl/aktualnosci/214/wydawco-zbliza-sie-black-week-w-whitepress-dodaj-swoja-oferte-promocyjna
Kiedy? od 24.11. do 30.11.2023
Cena: Indywidualny zakres dla każdego reklamodawcy.

Linkhouse

Na uwagę zasługuje również oferta promocyjna od Linkhouse, czyli największej platformy pozwalającej na pozyskiwanie wartościowych linków zewnętrznych. Platforma oferuje m.in. dostęp do Link Plannera wykorzystującego AI, giełdy domen oraz narzędzia pozwalającego tworzyć treści.

W tym roku z okazji Black Friday na stronie Linkhouse pojawią się rabaty aż do 90% i 11% bonusu dla doładowań na 1 000 i 5 000 zł.

Szczegóły: https://linkhouse.pl//black-week/
Kiedy? Do 28.11.2023
Cena: Do 75% rabatu na artykuły sponsorowane i linki w istniejących artykułach.

Kursy Google Ads oraz Google Analytics od Karola Dziedzica

Chcesz zagłębić tajniki Google Ads oraz Google Analytics? Teraz jest na to idealny moment, ponieważ z okazji Black Friday masz szansę kupić autorskie kursy Karola Dziedzica o połowę taniej! Kursy składają się z kilku godzin nagrań video, w których poruszane są najważniejsze zagadnienia z obszaru analityki marketingowej oraz reklam w Google. Dodatkowo zyskujesz też możliwość konsultacji.

Szczegóły: https://kursy.karoldziedzic.pl/
Cena: 50 % na wszystkie kursy

Landingi

Landingi to platforma, która umożliwia Ci stworzenie własnych landing pages – od procesu projektowego, przez publikację, aż po optymalizację. Platforma Landingi pozwala także na śledzenie mikro-konwersji.

Dzięki promocji z okazji Black Friday, którą przygotowały Landingi, możesz zyskać nawet 2322zł!

Szczegóły: https://landingi.com/pl/oferty/black-friday/
Kiedy? od 7.11. do 1.12.2023
Cena: od 790 zł, w zależności od wybranego pakietu.

Sotrender

Sotrender to natomiast propozycja dla wszystkich specjalistów zajmujących się mediami społecznościowymi. Narzędzie umożliwia analizę działań z zakresu social media – zarówno na swoich profilach, jak i na profilach konkurencji. Dzięki automatycznym raportom będziesz w stanie zadać o efektywność strategii contentowej w prowadzonych kanałach social media.

Sotrender oferuje 25% rabatu na dowolny pakiet. Oferta obowiązuje przy zakupie pakietu na rok z góry. 

Szczegóły: https://www.sotrender.com/pl/pricing
Kiedy? od 23.11. do 30.11.2023
Cena: od 190zł/miesiąc, w zależności od wybranego pakietu.

Surfer SEO

Ofertę promocyjną z okazji Black Friday 2023 szykuje także Surfer SEO – narzędzie wspierające specjalistów SEO oraz copywriterów. Platforma pozwala w intuicyjny i niezwykle skuteczny sposób tworzyć treści oraz optymalizować strony. 

Surfer SEO trzyma nas w niepewności do samego końca. Obiecujemy jednak, że jak tylko pojawią się pierwsze informacje na temat zniżek – znajdziecie je na naszym blogu!

Szczegóły: https://surferseo.com/black-friday/ 

 

Zespół Netim

Naszą redakcję tworzą eksperci marketingu internetowego: specjaliści SEO, SEM/PPC, social media i copywriterzy. Chętnie dzielimy się wiedzą – jeśli masz do nas pytania, zostaw je w komentarzu. Z przyjemnością na nie odpowiemy 🙂