Black Friday w branży e-marketingu

Blog page
Black-Friday

Przed nami Black Friday, czyli coroczne zakupowe szaleństwo i możliwość nabycia wartościowych produktów oraz usług po obniżce cen. W ostatnich dniach listopada na praktyków marketingu internetowego czeka mnóstwo okazji – dostęp do narzędzi analitycznych, kursów oraz szkoleń z zakresu SEO i content marketingu możesz zyskać w atrakcyjnych pakietach cenowych. Jakie oferty przygotowali marketerzy ze świata digital marketingu? Oto kilka naszych propozycji.

Senuto

Senuto to jedno z popularniejszych narzędzi wykorzystywanych na co dzień przez specjalistów i praktyków digitalu. Nowoczesna platforma umożliwia monitorowanie widoczności stron internetowych, wykonanie analiz fraz kluczowych oraz wyników SERP czy monitorowanie pozycji wybranych domen. Użytkownicy zyskują dostęp do ciekawych modułów m.in. planowania i edycji contentu.

Z okazji Black Friday zespół Senuto przygotował rabaty do 50% na roczne pakiety dostępu do autorskiego narzędzia oraz vouchery rabatowe do wykorzystania w Senuto Store. Jak co roku część pieniędzy jest przekazywana na cel charytatywny – w 2022 roku pieniądze ze sprzedaży trafią do potrzebujących podopiecznych fundacji Gajusz.

Szczegóły: https://lp.senuto.com/bf

Kiedy? Od 25.11.2022.

Cena: od 139 zł, w zależności od wybranego pakietu.

Semstorm

Semstorm to kolejne zaawansowane narzędzie analityczne, które umożliwia codzienne monitorowanie efektów SEO oraz widoczności strony internetowych w SERP-ach. Poza podstawowymi funkcjonalnościami, takimi jak: research słów kluczowych, analiza i porównanie konkurencji aplikacja oferuje dostęp do modułu Asystent Contentu, który wykorzystuje oprogramowanie AI do tworzenia treści. W tym roku obniżka cen z okazji trwającego Black Week dotyczy wszystkich pakietów i obejmuje 50% rabatu.

Szczegóły: https://lp.semstorm.com/bf22-general/ 

Kiedy? Od 25.11.2022.

Cena: od 645 zł, w zależności od wybranego pakietu.

Surfer SEO

Black Friday 2022 to kolejna okazja do skorzystania z atrakcyjnych ofert promocyjnych przygotowanych przez twórców narzędzia Surfer SEO. Platforma znana jest ze swojej intuicyjności i funkcji przydatnych przy optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO, kreowania i edycji contentu oraz tworzenia treści przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji. W zeszłym roku pakiety usług Surfer SEO były przecenione nawet o 30% – w tym roku deweloperzy do końca trzymają użytkowników w niepewności, zapewniając o wyjątkowych obniżkach i niespodziankach. Zainteresowane osoby mogą dołączyć do listy mailingowej, której adresaci w pierwszej kolejności dowiedzą się o rozpoczęciu tegorocznych rabatów.

Szczegóły: https://surferseo.com/black-friday/ 

Kiedy? 25.11.2022

WhitePress

Podczas trwającego Black Week użytkownicy WhitePress również będą mogli skorzystać z zadowalających ofert promocyjnych przygotowanych z myślą o reklamodawcach i z korzyścią dla właścicieli serwisów wydawniczych. W tym czasie wydawcy mogą wprowadzić na swoim koncie atrakcyjne rabaty ofert publikacji, dzięki czemu użytkownicy platformy będą mogli pozyskać wartościowe linki w niższych cenach. Dla właścicieli serwisów internetowych to natomiast możliwość realizacji większej liczby zamówionych publikacji, a tym samym – okazjonalny zysk. Ponadto aktualni i nowi klienci w tym okresie będą mogli sfinalizować atrakcyjne doładowania na swoim koncie WhitePress.

Szczegóły:https://www.whitepress.pl/aktualnosci/193/black-friday-w-whitepress-tuz-tuz-wydawco-dodaj-oferte-promocyjna-i-zyskaj 

Kiedy? 25.11.2022 – 1.12.2022.

Cena: Indywidualny zakres dla każdego wydawcy.

Contadu

Contadu to platforma do planowania, optymalizacji i tworzenia treści SEO, która wykorzystuje uczenie maszynowe oraz rekomendacje NLP. Użytkownicy mogą w prosty sposób zaplanować działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych przy użyciu trzech dostępnych modułów: analizy konkurencji, planowania i optymalizacji treści oraz zarządzania zadaniami. Na Black Friday deweloperzy platformy zapowiedzieli aż do 50% zniżki na wszystkie plany roczne.

Szczegóły:https://contadu.com/en/content-intelligence/content-marketing/black-friday-and-cyber-monday-saas-deals-in-2022/ 

Kiedy? 21.11.2022 – 29.11.2022.

Cena: od 39€, w zależności od wybranego pakietu.

Linkhouse

Wśród ciekawych ofert promocyjnych z okazji Black Friday i Cyber Monday warto wyróżnić także propozycje od Linkhouse. Platforma z największą bazą portali sponsorowanych umożliwia pozyskanie wartościowych linków niezbędnych przy procesie linkbuildingu strony internetowej. Użytkownicy w ramach aktywnego konta użytkownika zyskują dostęp m.in. do giełdy domen, narzędzi tworzenia treści oraz nowej funkcjonalności, jaką jest Link Planner wykorzystujący potencjał sztucznej inteligencji. Przez cały Black Week na platformie kredyty do Link Plannera możesz zakupić po 80% obniżce ceny, co przy jednorazowym użyciu daje kwotę 19 zł zamiast stałej ceny – 99 zł. Dodatkowo z promocji mogą skorzystać również użytkownicy głównego panelu – publikacje sponsorowane można nabyć w cenach tańszych o 25% już od 14 listopada.

Szczegóły: https://linkhouse.pl/promocje-w-linkhouse-na-black-friday-cyber-monday

Kiedy? 14.11.2022 – 30.11.2022 w zależności od wybranych ofert,

Cena: Zniżki od 25% do nawet 80% w zależności od rodzaju usług.

Kursy SEO i Google Ads od Fox Strategy

Black Friday to dla wielu niepowtarzalna okazja do zakupu kursów online i zdobycia nowej w wiedzy z zakresu marketingu internetowego. W tym roku ponownie pasjonaci digitalu mogą zakupić dowolny kurs przygotowany przez agencję Fox Strategy z zakresu SEO oraz Google Ads. Na tzw. sprytne kursy twórcy przygotowali rabat 50%, który obowiązuje do 30.11.2022 roku.

Szczegóły: https://blackfriday.foxstrategy.pl/ 

Kiedy? do 30.11.2022.

Cena: od 249,50, w zależności od wybranego rodzaju kursu.

Kursy Google Ads oraz Google Analytics od Karola Dziedzica

Dużą dawkę wiedzy na temat analityki i reklamy w internecie możesz zdobyć, uczestnicząc w autorskim kursie Karola Dziedzica. W gorącym okresie zakupowym wybrane szkolenia są przecenione o 50%, a wraz z nimi otrzymasz m.in.: całoroczny dostęp do ponad 6 godzin tematycznych nagrań, dodatkowych materiałów oraz możliwość konsultacji.

Szczegóły: https://kursy.karoldziedzic.pl/ 

Kiedy? do 30.11.2022.

Cena: od 666 zł, w zależności od wybranego pakietu.

Ewelina Pawłowska

Perfekcjonistka w tekstach. W branży content marketingu obecna od 2 lat. Jak sama mówi, lubi swoją pracę za to, że może się popisać. Stale rozwija swoje umiejętności praktyczne i zgłębia tajniki SEO. Wolne chwile spędza na praktyce jogi i spotkaniach z przyjaciółmi.