Netim #dladzieciakow

Blog page

Tym razem z goła odmienny temat od wszystkich, które pojawiają się zazwyczaj na naszym blogu. Mowa tutaj o akcji #dladzieciakow prowadzonej przez Paylane oraz partnerów. Celem akcji jest zebranie 27 tysięcy złotych na świąteczne prezenty dla ponad 200 wychowanków polskich domów dziecka. Do akcji postanowiła dołączyć się również nasza agencja.

Z oficjalnej strony akcji możemy dowiedzieć się skąd pomysł na przeprowadzenie omawianej inicjatywy. Wszystko zaczęło się od kontaktu z domami dziecka i świątecznych marzeń przebywających tam dzieci. Udało się uzyskać w ten sposób listę prezentów, które wyceniono na 27 tysięcy złotych. Obecnie zebrano już 12455 zł. Do końca zbiórki zostało natomiast 18 dni.

Domy dziecka, które biorą udział w akcji #dladzieciakow to:

– Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Jedynka” w Białymstoku
– Rodzinny Dom Dziecka w Gdyni
– Dom Rodzinny w Liniewku Kaszubskim
– Dom Rodzinny w Luzinie
– Dom Dziecka im. Kornela Makuszyńskiego w Oświęcimiu
– Dom Dziecka nr 3 w Poznaniu
– Dom Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku
– Wielofunkcyjna Placówka Pomocy Rodzinie w Szczecinku
– Stowarzyszenie „Bliżej Domu” w Tczewie
– Dom Rodzinny w Wejherowie
– Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza Typu Socjalizacyjnego w Wołowie

„Pomóż nam. Pokaż jak wielkie masz serce.
Pokaż, że to możliwe!

Więcej informacji znajdziecie na stronie: dladzieciakow.paylane.pl. Oprócz pieniędzy ważny jest także każdy Share oraz Tweet!

Paweł Sądaj

Szef wszystkich szefów. Na jego głowie leży zarządzanie "kreatywnym zamieszaniem" jakim jest Netim. Optymalizacja czasu pracy i nadanie priorytetów zadaniom to główna idea przyświecająca Pawłowi. Z zamiłowania piłkarz.