Netim o marketingu #33

Blog page

Końcówka maja bez wątpienia stoi pod znakiem AI. Jakie nowości pojawiły się w ostatnich dniach w branży SEO/SEM? Sprawdźcie sami! ⬇️

🔵 Od dwóch tygodni na językach branży marketingowej jest Chat GPT 4-o (my również wspominaliśmy o nim tutaj: https://www.linkedin.com/…/urn:li:activity…). Po tych kilkunastu dniach testowania, możemy powiedzieć, że jeśli jeszcze nie zaczęliście korzystać z Omni, to koniecznie musicie to nadrobić!

🔗 https://openai.com/index/hello-gpt-4o/

🔵 Kolejnym gorącym tematem w branży jest AI Overviews, które zostało przedstawione na tegorocznej konferencji Google I/O. Od niemal dwóch tygodni wszyscy użytkownicy w Stanach Zjednoczonych mogą już wypróbować odpowiedzi generowane przez sztuczną inteligencję w wyszukiwarce.

🔗 https://blog.google/…/generative-ai-google-searh-may…/

📘 TIPS&TRICKS

➡ Jako marketingowcy zawsze musimy uwzględniać perspektywę odbiorcy – a często może być ona całkowicie odmienna od naszej, nieco „zepsutej” wieloletnim doświadczeniem w branży. Jak więc do sztucznej inteligencji podchodzą konsumenci? Najważniejsze insighty możecie sprawdzić w raporcie Botify na temat podejścia użytkowników do odpowiedzi generowanych przez AI. Polecamy!

🔗https://www.botify.com/…/do-consumers-like-ai-generated…

Co wpisać do kalendarza? 🗓

🔵 Już za kilka dni – 29.05.2024 – odbędzie się semKRK, na którym pojawi się także neTEAM. Do zobaczenia w Starej Zajezdni w Krakowie!

🔗https://semkrk.pl/

Zespół Netim

Naszą redakcję tworzą eksperci marketingu internetowego: specjaliści SEO, SEM/PPC, social media i copywriterzy. Chętnie dzielimy się wiedzą – jeśli masz do nas pytania, zostaw je w komentarzu. Z przyjemnością na nie odpowiemy 🙂