Copywriter Wrocław - Praca w Netim

Jeśli uważasz, że świetnie pasujesz do zespołu Netim, możesz wypełnić nasz formularz aplikacyjny lub skontaktować się z nami pod adresem praca@netim.pl. Być może czekamy właśnie na Ciebie!
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Masz dość mechanicznego tworzenia treści pod SEO, których i tak nikt nie czyta? Nie chcesz pisać hurtowo pod ustalony z góry limit znaków? Lubisz i potrafisz pisać, a w każdym tekście od razu zauważasz literówki i źle postawione przecinki? Dobrze czujesz się w komunikacji Social Media? Chcesz rozwijać się jako copywriter i zgłębiać kwestie SEO, ale oprócz pisania, chcesz też realizować zadania kreatywne oraz analityczne (praca z narzędziami do tworzenia i analizy treści, np. Google Analytics czy Google Search Console)? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!


Kim jesteśmy?


Specjalizujemy się w obszarze SEO oraz kampanii PPC. Nie trafisz do agencji, która masowo obsługuje klientów, przedkładając ilość nad jakość. Nie tworzymy też hurtowo treści, tylko po to, aby zapełnić strony zapleczowe – to nie u nas. Pracujemy w zespole, szkolimy się, analizujemy i cały czas optymalizujemy procesy. Nasi copywriterzy nie tylko piszą, ale też aktywnie współpracują ze specjalistami SEO oraz współtworzą strategie contentowe dla klientów. Nie chcemy, aby copywriter tylko tworzył treści, ale także uczestniczył w innych procesach. Z tego powodu szukamy osób, które są gotowe pracować na miejscu w biurze, przez przynajmniej trzy dni w tygodniu.

Na stanowisku Copywritera będziesz:


 • tworzyć treści na potrzeby stron firmowych (opisy usług, kategorii, produktów, krótkie hasła przy różnych elementach strony), artykuły eksperckie i sponsorowane,
 • tworzyć content na platformy Social Media (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok),
 • rozszerzać wiedzę z zagadnień związanych z tworzeniem treści (analiza fraz i tematów przy wykorzystaniu narzędzi (SurferSEO, GA, GSC, Senuto, Keyword Planner, Ubersuggest, AnwerThePublic), zagadnienia technicznej optymalizacji treści pod SEO, jak i użytkownika, kwestie związane z publikacją w różnych systemach zarządzania treścią, umiejętność pisania językiem korzyści)
 • zdobywać nowe umiejętności, dzięki współpracy ze specjalistami w dziedzinie contentu i seo
 • tworzyć i publikować publikacje eksperckie (na naszym blogu firmowym oraz w magazynach branżowych)
 • pracować nad ciekawymi projektami, tworząc i realizując strategię contentową
 • wspierać działania PR-owe

Umiejętności, których oczekujemy:


 • masz lekkie pióro – od tego wszystko się zaczyna!
 • dbasz o ekologię – nie lejesz wody ;)
 • jesteś gotowa lub gotowy pracować stacjonarnie w biurze przez co najmniej 3 dni w tygodniu – bez tego się nie obejdzie :)
 • posiadasz czarny pas w zakresie języka polskiego, zasad interpunkcji i ortografii
 • masz doświadczenie w tworzeniu treści na potrzeby stron internetowych, SEO, artykułów prasowych i/lub treści Social Media. Jeśli jednak masz dobry styl i lekkie pióro, a brak Ci doświadczenia w SEO – zgłoś się do nas i tak. Pomożemy Ci szybko opanować pracę z niezbędnymi narzędziami!
 • fajnie, jeżeli znasz podstawy obsługi systemów CMS
 • jeszcze fajniej jak będziesz mieć doświadczenie w kreacji treści na potrzeby akcji marketingowych, sprzedażowych, w tym Google Ads
 • komunikatywność, terminowość i odpowiedzialność za realizowane zadania
 • chęć do rozwoju i doskonalenia swojego warsztatu – to dla nas bardzo ważne

Co możemy zaoferować:


 • realizacje ciekawych projektów i zdań
 • możliwość realnego wpływu na rozwój firmy – udział w projektach wewnętrznych
 • pracę w biurze w centrum Wrocławia (dobra komunikacja, widok na Odrę)
 • niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (brak limitów, jeśli chodzi o licencje, narzędzia) oraz stanowisko pracy z dwoma monitorami i ergonomicznym fotelem biurowym
 • udział w szkoleniach, konferencjach, dostęp do literatury branżowej (dodatkowy budżet szkoleniowy do wykorzystania w każdym roku)
 • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 6:00 a 9:00 i pracę krócej w piątki (bez konieczności odrobienia),
 • premie za osiągane wyniki (z pracownikami wypracowaliśmy system premiowy)
 • mniejsze, ale równie fajne benefity, np. z okazji urodzin
 • obecnie pracujemy w modelu hybrydowym (zwykle poniedziałki i piątki zdalnie

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności: od 4000 do 6000 zł brutto miesięcznie plus premie

Osoby zainteresowane prosimy o skorzystanie z formularza lub przesyłanie aplikacji na adres praca@netim.pl. W tytule maila prosimy o zawarcie słowa "Copywriter". Jeżeli posiadasz przykłady napisanych przez siebie tekstów (np. wpisy blogowe, artykuły sponsorowane, opisy produktów i kategorii), którymi możesz się pochwalić. Prześlij nam linki lub pliki w formacie word/.pdf. Dziękujemy za wszystkie aplikacje, jednak informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. .

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."
Informujemy, że administratorem danych jest Netim Paweł Sądaj z siedzibą we Wrocławiu, ul Zyndrama z Maszkowic 16/2 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.


Sprawdź co się u nas dzieje!

Przeczytaj na naszym blogu

Od stażu do copywritera, czyli jak zaczęłam pracę w contencie

Od stażu do copywritera, czyli jak zaczęłam pracę w contencie

Przeczytaj