Kampanie Google Ads (dawniej kampanie AdWords)Kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Google Ads to rodzaj płatnej reklamy w internecie. Opiera się ona na rozliczeniu „Pay Per Click”, w którego przypadku płaci się za kliknięcie użytkownika w link lub grafikę, które przekierowują go na wybraną stronę internetową, aplikację, film bądź inną platformę. To jeden z najszybszych i najbardziej efektywnych sposobów na zwiększenie liczby osób odwiedzających Twoją stronę, a w konsekwencji – zwiększenie sprzedaży. Dobra optymalizacja kampanii Google Ads, przemyślane zarządzanie, a także stałe monitorowanie prowadzonych działań przez naszych specjalistów może przynieść spore zyski. Kampanie Google Ads to między innymi

Zamów bezpłatną wycenę kampanii Google Ads
Podanie danych jest dobrowolne i będą one przetwarzane jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Administratorem danych osobowych jest NETIM Paweł Sądaj z siedzibą przy ul. Zyndrama z Maszkowic 16/2, 50-202 Wrocław

widoczność sklepu internetowego

Linki sponsorowane

ruch i sprzedaż w e-commerce

Reklama banerowa

rozpoznawalność marki w internecie

Reklama produktowa

ruch i sprzedaż w e-commerce

Reklama Youtube

ruch i sprzedaż w e-commerce

Reklama aplikacjikampanie Google Ads

Kampanie Google AdsWdrożenie kampanii Google Ads poprzedzone jest dokładną analizą rynku i określeniem grupy docelowej, do której kampania ma być skierowana. Nasi specjaliści przygotują strategię działań reklamowych ściśle dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Profesjonalne narzędzia dostarczają nam niezbędnych danych, na podstawie których możemy dopasowywać kampanię tak, by przynosiła większą liczbę kliknięć i wzrost sprzedaży.

Wprowadzanie ewentualnych modyfikacji w reklamie Google Ads jest możliwe na każdym jej etapie. Elastyczność systemu pozwala na optymalizację kosztów, dostosowanie ceny za kliknięcie czy modyfikację grupy docelowej w każdym momencie trwania kampanii. Do zadań naszych specjalistów należy także dopasowanie kampanii Google Ads do właściwego przedziału czasowego, w którym z sieci korzysta najwięcej potencjalnych klientów Twojej firmy. Taki zabieg pozwala zintensyfikować przekaz, a także mądrze rozdysponować fundusze, które zostały na ten cel przeznaczone.

Podstawą każdej reklamy prowadzonej za pomocą wyszukiwarek internetowych jest wybór odpowiedniej grupy demograficznej, fraz kluczowych, czy zainteresowań użytkowników, poprzedzony dokładną analizą m.in. specyfiki Twojej branży i konkurencji. Zależy nam na tym, abyś był obecny podczas planowania kampanii, co pozwoli wspólnie określić cele i pomoże nam zrozumieć lepiej branżę oraz oferowane produkty czy usługi. Nasza współpraca opiera się na rozmowach i wspólnym dochodzeniu do optymalnych rozwiązań, które pozwolą osiągnąć zamierzone cele.Dlaczego Google Ads?

Google Ads to najszybszy sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Polecana jest na przykład firmom, które wprowadzają na rynek nowy produkt, lub dopiero startują z biznesem w Internecie. Kampania Google Ads pozwala nie tylko w błyskawiczny sposób przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, ale także zwiększyć popularność strony internetowej i sprzedaży. Pojawienie się reklamy w Google Ads natychmiast po jej wdrożeniu może być pomocne także w przypadku sezonowych promocji.

Kampanie te mogą być prowadzone samodzielnie. Jednak długotrwałe efekty i zyski z ich wprowadzenia można osiągnąć tylko w momencie stałego monitorowania i optymalizacji, ponieważ świat reklamy internetowej zmienia się dynamicznie. Sprawdzone techniki połączone z dużym doświadczeniem naszych specjalistów gwarantują powodzenie prowadzonych działań.Google Ads Netim • 1

  Etap 1: Analiza potrzeb klienta

  Każdą współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy branży, w której działa Klient. Przyglądamy się działaniom konkurencji, a także przeprowadzamy research potrzeb prowadzonej przez Ciebie firmy.

 • 2

  Etap 2: Opracowanie strategii

  Strategię przygotowujemy na podstawie wspólnie wyznaczonych celów. Opierając się na danych zebranych podczas pierwszego etapu, opracowujemy szczegółowy plan działań, obejmujący mi.in. dobór słów kluczowych, wstępny budżet na kampanię, a także plan optymalizacyjny.

 • 3

  Etap 3: Realizacja kampanii

  Strategia opracowana – czas wdrożyć kampanię! Tworzymy skuteczne reklamy zgodne z wytycznymi Google Ads. Do naszych zadań należy również codzienna opieka nad przebiegiem kampanii, a także regularne konsultacje dotyczące aktualnych potrzeb.

 • 4

  Etap 4: Testy skuteczności kampanii

  Etap testowania skuteczności następuje po wdrożeniu kampanii. W tym momencie przeprowadzamy różnorakie działania analityczne, których celami są optymalizacja kosztów oraz zwiększenie konwersji i zysków z reklam. Poszukujemy nowych możliwości, wprowadzamy zmiany i regularnie raportujemy swoje działania.

 • 5

  Etap 5: Monitoring i modyfikacje

  Podczas każdego etapu prowadzenia kampanii Google Ads na bieżąco monitorujemy wszystkie efekty działań. Monity obejmują również pomysły na wprowadzenie modyfikacji do już zaplanowanej kampanii - tak, by konwersja z reklam przy końcu kampanii była jak najlepsza.Google Ads (dawniej kampania AdWords) - zalety


Analiza najwyższej próby

Dzięki narzędziom takim jak Google Analytics i rozbudowanemu panelowi Google Ads nasi eksperci mają dostęp do wszystkich danych pozytywnie wpływających na osiągnięcie celów zamierzonych na starcie.

Natychmiastowy efekt

Reklama w Google cechuje się bardzo szybkim czasem uruchomienia. Już w kilka minut po uruchomieniu kampanii Twoi potencjalni klienci mogą zobaczyć zaplanowane przez nas banery.

Precyzyjnie określony target

Możliwości, które daje system Google Ads pozwalają na szczegółowe określenie grupy odbiorców. Dzięki temu reklamy wyświetlane są dokładnie tym klientom, którzy mogą być zainteresowani ofertą Twojej firmy. Lokalizacja, zainteresowania, wiek, odwiedzane witryny – te i inne parametry są brane pod uwagę podczas targetowania grupy docelowej.

Konkretny system płatności

Gdy decydujesz się na kampanię, płacisz tylko za to, co motywuje klientów do działania. Stawki naliczane są na podstawie kliknięcia w reklamę, dlatego też całkowity koszt kampanii jest idealnie dopasowany do jej efektów.

Ogromne możliwości modyfikacji

Podczas całego okresu trwania kampanii możliwa jest zmiana jej ustawień – tak, by jak najlepiej wypełnić założone przez Ciebie cele. Monitoring na bieżąco pozwala dokładnie określić zakres ewentualnych zmian.
Dlaczego GOogle Ads?współpraca Netim


Dlaczego Netim?

Ponad 6 lat doświadczenia

Nasi specjaliści znają mechanizmy Google Ads jak własną kieszeń. Wiedza teoretyczna uzyskana na certyfikowanych kursach, umiejętności techniczne oraz doświadczenie w prowadzeniu kampanii to gwarancja działań na najwyższym poziomie.

Dziesiątki skutecznych kampanii

Od początku działalności firmy zrealizowaliśmy wiele kampanii Google Ads, które pozwoliły naszym klientom wypromować biznes w internecie oraz zwiększyć konwersję i zyski. Niezależnie od Twojej branży jesteśmy w stanie przeprowadzić wartościową kampanię, która znajdzie odbicie w zwiększeniu obrotów Twojej firmy.

Współpraca w pełnym wymiarze

Jako nasz Klient od początku czynnie uczestniczysz w całym procesie wdrażania i monitorowania kampanii Google Ads. Dostarczasz nam cennych informacji dotyczących specyfiki Twojej branży, konkurencji, produktów bądź usług. Z uwagi na stałe monitorowanie i udoskonalanie kampanii przygotowujemy dla Ciebie comiesięczne raporty, w których umieszczamy najważniejsze informacje dotyczące postępów w kampanii.
Kompleksowe działania

Do naszych zadań należy nie tylko przeprowadzenie samej kampanii. Analizujemy również dane z Twojej witryny, a także ruch generowany przez poszczególne działania – wszystko po to, by wycisnąć z nich jak najlepszy efekt. Współpraca z naszym zespołem oznacza całościową opiekę wraz z doradztwem.

Nastawienie na efekty

Nasze działania zawsze koncentrujemy na maksymalizacji zysku. W osiągnięciu tego celu najskuteczniejszą metodą jest optymalizacja konwersji w ramach ustalonego budżetu. Dzięki temu stopa zwrotu z inwestycji wydatnie się zwiększa.

Personalizowane podejście

W codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na spersonalizowane podejście. Jest ono szczególnie ważne w przypadku ustalania działań kampanii Google Ads. Z nami możesz liczyć na pełne zrozumienie potrzeb Twoich i Twojego biznesu.

Indywidualna wycena

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie w zależności od potrzeb Twojej firmy i zakresu prowadzonych działań. Z nami możesz liczyć na klarowny cennik – płacisz tylko za osiągnięcie konkretnych efektów.
Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami!


Netim logo
Netim
Agencja SEO / SEM
504 pokaż numer504 339 559
kontakt@pokaż emailkontakt@netim.pl