Pozycjonowanie sklepów internetowych w Katowicach pozwala zwiększyć widoczność serwisu w wynikach wyszukiwania Google, a w konsekwencji zwiększyć ruch na stronie i konwersję (mierzoną jako liczba sprzedanych produktów, przesłanych próśb o kontakt, czy zapisów do newslettera).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie, aby umówić się na bezpłatną konsultację. Nasi specjaliści są gotowi, aby sprawdzić Twoją witrynę i zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij budować swoją przewagę na rynku firm z Katowic.

  Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania sklepu
  Podanie danych jest dobrowolne i będą one przetwarzane jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Administratorem danych osobowych jest NETIM Paweł Sądaj z siedzibą przy ul. Zyndrama z Maszkowic 16/2, 50-202 Wrocław

  widoczność sklepu internetowego

  Wzrost widoczności w wyszukiwarce

  ruch i sprzedaż w e-commerce

  Większy ruch i sprzedaż w sklepie

  rozpoznawalność marki w internecie

  Rozpoznawalność marki w sieci


  pozycjonowanie sklepów internetowych  Pozycjonowanie sklepów internetowych w Katowicach

  Co możesz zyskać, pozycjonując sklep internetowy?

  • Jesteś wysoko w wynikach Google (klienci szukający określonych produktów, trafiają do Twojego sklepu w pierwszej kolejności).
  • Sprzedajesz więcej (więcej osób zainteresowanych zakupem odwiedza Twój sklep).
  • Wyprzedzasz konkurencję (strategię SEO dla sklepu prowadzimy w odniesieniu do Twoich rywali rynkowych).
  • Optymalizujesz konwersję – dbamy o to, aby ruch na Twojej stronie był wartościowy, tzn. by trafiały do Ciebie osoby rzeczywiście zainteresowane zakupem.
  • Łatwiej kontrolujesz strukturę sprzedaży – pomożemy Ci promować określone kategorie, np. te charakteryzujące się sezonowością.
  • Zyskujesz rozpoznawalność w sieci – wysoka widoczność przekłada się na autorytet strony i coraz większy (dodajmy: dobrze stargetowany) ruch, a w efekcie na konwersję.
  • Wiesz więcej o swoich klientach – dzięki działaniom analitycznym. Ta wiedza pozwoli Ci lepiej dopasować ofertę do tego, czego potrzebują Twoi odbiorcy.

  Nasza firma oferuje kompleksowe usługi pozycjonowania sklepów w Katowicach i całej Polsce. Skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, dostosowując strategię do specyficznych potrzeb i budżetu. Dzięki temu możemy dobrać najbardziej efektywne metody optymalizacji, które zwiększą widoczność Twojej witryny.
  SEO dla sklepów Katowice

  Twój sklep internetowy generuje dużo podstron, które należy nasycić właściwymi frazami kluczowymi. W przypadku sklepów internetowych z Katowic, opisy pełnią również funkcję informacyjną. Dokonując zakupów przez Internet należy pamiętać, żeby oprócz estetycznego zdjęcia produktu zamieścić szczegółowy opis z danymi technicznymi, zaletami i przeznaczeniem przedmiotu. Ta kwestia należy już do nas – zajmujemy się tworzeniem rzetelnych opisów, które sprawią, że Twój sklep pojawi się w wyszukiwarce:

  • opis kategorii – doskonale sprawdza się z punktu widzenia SEO, pomaga wypracować pozycję w wyszukiwarce ze względu na umieszczenie fraz kluczowych, a także przyciąga potencjalnych klientów do zakupów i pozwala im zapoznać się z asortymentem;
  • opis produktu – zawiera najistotniejsze informacje dotyczące produktu, prezentuje jego zalety i parametry, zawiera słowa kluczowe, a także frazy z długiego ogona;
  • treści poradnikowe lub blog – rozbudowane treści zawierające linkowanie wewnętrzne.  Jesteś z Katowic
  i masz więcej pytań?

  Skontaktuj się z nami!


  Netim logo
  Netim
  Agencja SEO / SEM